Mapy dla triathlonisty

Cztery mapy z prawdziwych miejsc: zawody, kąpieliska, baseny i bieżnie. Wybierz mapę. Na każdej przełączysz się na inną z paska u góry, a województwo przejdzie z Tobą.

Mapy w Twoim województwie

Każda mapa ma stronę regionu z listą miejsc. Kliknij liczbę, żeby otworzyć mapę na tym województwie.

WojewództwoZawodyKąpieliskaBasenyBieżnie
Dolnośląskie22853271
Kujawsko-pomorskie74840232
Lubelskie64726225
Lubuskie24014128
Łódzkie32732262
Małopolskie42478205
Mazowieckie94385494
Opolskie31520123
Podkarpackie31536197
Podlaskie12620142
Pomorskie1116956236
Śląskie72981355
Świętokrzyskie02126102
Warmińsko-mazurskie76223172
Wielkopolskie1211037403
Zachodniopomorskie118754175

Te same mapy masz w aplikacji Ligi

Kąpieliska z temperaturą wody, baseny i bieżnie działają w aplikacji także bez zasięgu nad jeziorem. Konto jest darmowe.

Przewijanie do góry